Објавен трејлерот за новата комедија „The Very Excellent Mr. Dundee“

Познатиот Пол Хоган е во главната улога во новата комедија на Lionsgate Movies - „The Very Excellent Mr. Dundee“.

Премиерата е закажана за 11 декември оваа година.

Комедијата ќе ве насмее до солзи. Погледнете го видеото.

реклама

Филм & ТВ

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

По две тешки дијагнози, Мајкл Џ. Фокс објави крај на кариерата

Read more

Официјален трејлер за „The Ripper“

Read more

Најгледаната серија на Netflix не престанува да добива пофалби

Read more

Нови видеа

play_arrow

Кој кому прави шега?

Read more
play_arrow

Кенгурска тепачка

Read more
play_arrow

Километарски колони во Тексас: Се дели храна на луѓето кои останаа без работа

Read more
play_arrow

7 одлични вежби за совршени бицепси

Read more
play_arrow

Запознајте го Lamborghini Vision GT

Read more
play_arrow

Кремасти тестенини со печурки и пилешко

Read more
play_arrow

10 играчи кои биле понижени од нивните менаџери

Read more
play_arrow

Најлошите трансфери со потпис на Пеп Гуардиола

Read more
play_arrow

Најпотценетата Бетмен игра на сите времиња

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Официјален трејлер за „The Ripper“

Read more
play_arrow

Хит на интернет: Германски овчар прави склекови со полицајците

Read more