Објавен трејлерот за последната сезона на „Vikings“

Подготвени ли сте за да се збогувате со вашата омилена серија? 

Трејлерот ветува неизвесност до самиот крај: Бјорн е жив, па ќе видиме дали ќе успее да го порази и убие Ајвар, неговиот брат, кој сега има многу моќен сојузник на негова страна.

Серијата наместо на History Channel, ќе биде достапна на Amazon Prime Video.

Последната сезона на „Vikings“ пристигнува на 30 декември.

реклама

Филм & ТВ

„Street Fighter“ доби искрен трејлер

Read more

HBO Max подготвува нова серија за Хари Потер

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Кира Најтли: Не сакам да снимам секс сцени во филмови режирани од мажи

Read more

Нови видеа

play_arrow

„Street Fighter“ доби искрен трејлер

Read more
play_arrow

Мачка-чувар

Read more
play_arrow

Индиец создаде чизми кои пукаат

Read more
play_arrow

Скијач во Романија едвај се спаси од мечка

Read more
play_arrow

Дали темната материја навистина е толку важна?

Read more
play_arrow

Полицајци на ролерки – Пакистан има ново оружје против криминалците

Read more
play_arrow

Ова е трејлерот за новиот филм „Godzilla vs. Kong“

Read more
play_arrow

10 фудбалски легенди кои уште активно играат

Read more
play_arrow

Како изгледа денес пазарот во Вухан од каде почна короната?

Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за новата игра „Resident Evil Village“

Read more
play_arrow

Скијање без граници, фејл компилација

Read more
play_arrow

Топ 10 хорор видеоигри за 2021

Read more