Објавен трејлерот за „Venom 2“ со Вуди Харелсон и Том Харди

Конечно е објавен трејлерот за долгоочекуваното продолжение на „Venom“, со Вуди Харелсон како новиот негативец.

Трејлерот дава увид во трансформацијата на Клејтус Касади (Вуди Харелсон), луд сериски убиец, кој преживува смртоносна инјекција во затвор која всушност буди симбиоза во него и го трансформира.

Премиерата на „Venom: Let There Be Carnage“ е закажана за 24 септември.

реклама

Филм & ТВ

Среќен роденден, Мерил Стрип

Read more

Досега необјавени фотографии на Анџелина Џоли од времето пред да стане славна

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Никој не го препозна Брендан Фрејзер

Read more

Нови видеа

play_arrow

Траги од древни цивилизации на Земјата

Read more
play_arrow

30 минути тренинг за целото тело

Read more
play_arrow

„Иднината е одржлива“ – ревија на студентите по моден дизајн на ТМФ

Read more
play_arrow

Како да едитирате видео на YouTube откако ќе го објавите?

Read more
play_arrow

Протест во Лондон против рестриктивните мерки поради COVID-19

Read more
play_arrow

Астронаутите инсталираа нови соларни панели на МВС

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Објавен трејлер за видеоиграта „Pokemon Unite“

Read more
play_arrow

Што ќе се случи ако се туширате со ладна вода секој ден, цел месец?

Read more
play_arrow

Кој е побрз: Audi RS e-tron GT или Tesla Model S?

Read more
play_arrow

Фејл компилација: Сакаш да направиме селфи?

Read more
play_arrow

Зошто токму сега се појавуваат нови варијанти на коронавирусот?

Read more