Она кога очајнички се обидуваш да останеш присебен

Преносот во живо може да биде ризичен, особено ако работите од дома. Секогаш некој може ненадејно да се појави, да ве прекине во работата и да предизвика смешна ситуација. За ова особено станувате свесни ако имате мали деца или домашни миленици, кои се непредвидливи.

Но, затоа пак, публиката секогаш ужива во вакви вонредни ситуации, а социјалните мрежи со позитивни коментари. Во една таква ситуација се најде филипинската новинарка Дорис Бигорнија. Нејзините две мачки Бела и Нала имаа малку поинаква идеја за текот на интервјуто.

Remote video URL

Видеото со новинарката која се обидува да остане сериозна додека гледа како нејзините две мачки си „играат“ стана хит на социјалните мрежи.

URL
URL
URL
реклама

Чек дис аут

Со формула по чешки автопат се тркал до Германија

Read more

Моментот кога канадски политичар проголта пчела во текот на говор

Read more

Најскапата пица во светот чини над 8 илјади евра и се прави во Салерно

Read more

Како најлесно да ги средите каблите во домот?

Read more
 

Магазин

  • filter

Босна има мал излез на море, но и една прекрасна плажа

Читај повеќе
  • play_arrow

Со формула по чешки автопат се тркал до Германија

Читај повеќе

Шест места во кујната каде се кријат најмногу бактерии

Читај повеќе

Како да комуницирате со арогантни луѓе?

Читај повеќе

Тест со лимон може да докаже дали сте интроверт или екстроверт

Читај повеќе

Кои мажи најдолго издржуваат во кревет?

Читај повеќе

Време е да го оставите телефонот и да се посветите на детето

Читај повеќе

Што може да се случи ако целосно престанете да јадете јајца?

Читај повеќе
  • play_arrow

Моментот кога канадски политичар проголта пчела во текот на говор

Читај повеќе