Осум рецепти за брзи и здрави пијалаци

Овие пијалаци се одлични за вашето здравје, а добрата работа е што имаат и противвоспалително дејство.

Во видеото ќе видите 8 рецепти за вкусни и здрави сокови од овошје и зеленчук кои имаат одлично влијание за вашето здравје.

реклама

Здравје

Намирници кои треба да ги јадете ако сакате да се одбраните од COVID-19

Read more

3Д анимација: Што прави коронавирусот кога ќе влезе во вашето тело?

Read more

Како сами да направите средство за дезинфекција на рацете?

Read more

Вакцина против КОВИД: Kои нуспојави ги имаат доброволците кои примија доза?

Read more

Нови видеа

play_arrow

Џастин Бибер и Шон Мендес пеат за предизвиците на славата во „Monster“

Read more
play_arrow

Погледнете како F-22 Raptor ѝ пркоси на гравитацијата

Read more
play_arrow

Идеја за појадок: Чоколадни крофни

Read more
play_arrow

Што се случува со стадионот на духови во Валенсија?

Read more
play_arrow

Модна приказна: Костимите во четвртата сезона на „The Crown“

Read more
play_arrow

Германска реклама за борба против COVID-19 стана хит на интернет

Read more
play_arrow

„The Surgeon's Cut“ - нова документарна серија на Netflix

Read more
play_arrow

10 раси на кучиња што се најлесни за дресирање

Read more
play_arrow

Каде се сега: Седумте најмлади играчи на ЕУРО 2008

Read more
play_arrow

Како се менувало човечкото лице низ еволуцијата?

Read more
play_arrow

Топ 10 комедии за кои сте заборавиле дека се одлични

Read more
play_arrow

Новиот филм за Том и Џери ќе ги оживее спомените од детството

Read more