Памела Андерсон уште го носи црвениот костим за капење од Baywatch

Памела Андерсон неодамна откри дека сè уште го има култниот црвен едноделен костим за капење што го носеше во серијата Baywatch и тврди дека го носи повремено.

Актерката Памела Андерсон (55) неодамна за време на гостувањето во канадското издание на емисијата „Entertainment Tonight“ изјави дека сè уште го има препознатливиот црвен едноделен костим за капење од популарната серија Baywatch која се снимаше од крајот на 80-тите.

Иако се шпекулираше дека костимот бил украден, Андерсон појасни дека сепак има една копија.

Андерсон додаде дека овој костим за капење повремено го носи и раскажа анегдота кога на една забава ненадејно се појавила во овој костим за капење пред пријателите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ET Canada (@etcanada)

Инаку, оваа холивудска ѕвезда неодамна го објави својот документарен филм „Pamela, A Love Story“, кој беше објавен на Netflix. Таа ја прослави премиерата во црвен фустан кој потсетува на нејзиниот познат костим за капење. Покрај документарецот, актерката ја објави и книгата мемоари Love, Pamela: Memoir of Prose, Poetry, and Truth.

реклама

Плутон влегува во Водолија после 200 години: Што ќе ни донесе?

Read more

Три најчесни знаци од Зодијакот на кои секогаш можете да се потпрете

Read more

Запознајте се со хотелите на Фибула за сезона 2023 и одберете одмор од соништата

Read more

Огромни резерви на гас и нафта откриени во Тунис и Либија

Read more

Филм & ТВ

Кортни Кокс ги зачисти ѕвездите на Патеката на славните

Read more

Селена Гомес во венчаница на улиците на Њујорк

Read more

Прв трејлер за новиот филм на Џеки Чен

Read more

The Simpsons враќаат озлогласен лик од првата сезона

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Кортни Кокс ги зачисти ѕвездите на Патеката на славните

Читај повеќе

Маж провалувал во вилата на Ријана, сакал да ја запроси

Читај повеќе
  • filter

Селена Гомес во венчаница на улиците на Њујорк

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв трејлер за новиот филм на Џеки Чен

Читај повеќе

Џеј Ло позираше гола во реклама за моден бренд

Читај повеќе

The Simpsons враќаат озлогласен лик од првата сезона

Читај повеќе
  • play_arrow

Први снимки од снимањето на 6. сезона на The Crown

Читај повеќе
  • play_arrow

КАЈГАНА ПРЕПОРАКА: Зошто треба да ја гледате серијата You на Netflix?

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за The Night Agent

Читај повеќе