„Passengers“ доби нов возбудлив тизер

Досега видовме трејлер и тизер за научно-фантастичниот филм „Passenger“ со Џенифер Лоренс и Крис Прет во главните улоги, а сега имаме можност да видиме уште една нова возбудлива најава за овој филмски проект.

Филмот е во режија на Мортен Тајлдум, а акцентот е поставен на двајца патници во вселената кои патуваат кон нова планета. Новиот тизер е прилично интересен маркетинг трик со кој на публиката сака да ѝ се стави до знаење дека станува збор за возбудлива љубовна приказна во вселената, попратена со експлозии и акција.

Фокусот е поставен да се доживее филмот како научно-фантастична авантура со многу елементи на дигиталната технологија.

Премиерата е закажана за 21 декември.

[jw: https://www.youtube.com/watch?v=sipflRaq2vg]

реклама

Холивудски џентлмен - Кијану Ривс никогаш не ги допира жените со кои се фотографира

Read more

Адел: Сакам да му објаснам на син ми зошто му го уништив целиот живот за мојата среќа

Read more

Ослободете се од висок крвен притисок: Исфрлете ги овие намирници од исхраната

Read more

Автомобилските клучеви имаат опција која ретко кој ја знае

Read more

Филм & ТВ

Гледањето хорор филмови ги ублажува симптомите на стрес и анксиозност

Read more

Рекламниот спот за „Зоки Поки“ на РТС

Read more

Холивудски џентлмен - Кијану Ривс никогаш не ги допира жените со кои се фотографира

Read more

Бил Козби се соочува со нова тужба за силување

Read more
 

Сцена

Гледањето хорор филмови ги ублажува симптомите на стрес и анксиозност

Читај повеќе
  • filter

16 октомври 2007, загина Тоше Проески

Читај повеќе

Адел: Сакам да му објаснам на син ми зошто му го уништив целиот живот за мојата среќа

Читај повеќе
  • play_arrow

Рекламниот спот за „Зоки Поки“ на РТС

Читај повеќе
  • filter

Холивудски џентлмен - Кијану Ривс никогаш не ги допира жените со кои се фотографира

Читај повеќе
  • play_arrow

„Easy On Me“: Слушнете ја новата песна на Адел

Читај повеќе

Бил Козби се соочува со нова тужба за силување

Читај повеќе

Тони Колет и Моника Белучи во комедија за мафијата

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за хоророт „The Black Phone“

Читај повеќе