HEINEKEN, ВИСТИНСКИ НАВИВАЧИ, ШАМПИОНСКИ ФУДБАЛ И СУПЕР ЗАБАВА:

Победничка комбинација за #ФиналеЗаСитеНавивачи

Благодарение на Heineken, спектакуларната спортска атмосфера од лондонски „Вембли“ доаѓа во срцето на Скопје – Градскиот парк.

За сите тие што го прават фудбалот најважната споредна работа на светот. Сите тие што навиваат со страст, кои стојат со својот клуб и кога победува и кога губи, кои внимаваат да не му направат малер, кои скандираат на цел глас и тогаш кога губат 5:0, кои му даваат душа на фудбалот... За вас, вистинските навивачи!

Heineken ве води на спектакуларна фудбалска вечер со супер интересни активности и со многу можности за забава и за неповторливи фудбалски искуства, кои ќе ги крунисаме со гледање на финалето на ЛЕД екран од 551 инч, во неверојатен амбиент, покрај илјадници гласни и страсни навивачи во скопскиот Градски парк, кај езерцето, спроти стадионот.

Затоа, каков навивач и да си – гласен, верен, суеверен, жесток или посветен, добредојден си заедно со твојата екипа на шампионски фудбал и супер забава во друштво на вистински посветени навивачи.

Затоа што заедно сме победничка комбинација!

Влезот е слободен за #СитеВистинскиНавивачи

реклама

Откриен потонат брод стар 3.300 години, со стотици недопрени амфори

Read more

Се појави нов сој на коронавирусот

Read more

Грција во сè поголеми проблеми поради масовниот туризам

Read more

Македонка загина во тешка сообраќајка во Грција

Read more

Промо

Македонска премиера на целосно новиот Volkswagen Tiguan

Read more

Славиме заедно – 100 години Прилепска Пиварница

Read more

Победничка комбинација за #ФиналеЗаСитеНавивачи

Read more

Новиот Porsche 911: T-Hybrid за значително подобрени перформанси

Read more
 

Ново

Како помалку да се потите на високи температури?

Читај повеќе

Сончево време со температури до 40°C, в понеделник краткотраен пороен дожд и грмежи

Читај повеќе

6 симптоми дека имате дефицит на витамин Д во вашето тело

Читај повеќе
  • filter

22 јуни 1941, Хитлер ја почнал инвазијата на СССР

Читај повеќе

Фудбалерите на Данска ги одбија покачувањата за да земаат иста плата со фудбалерките

Читај повеќе

Како снема струја на Балканот?

Читај повеќе

Пресуда против најбогатото семејство во Велика Британија

Читај повеќе

Барселона планира да забрани изнајмување станови на туристи

Читај повеќе

Град Скопје: Не сме надлежни за постапување во случаите со змии

Читај повеќе