Погледнете го трејлерот за „Fatale“ - новиот возбудлив психолошки трилер

По ноќта помината во див и возбудлив секс, Дерик, успешен спортски агент, гледа како неговиот совршен живот полека исчезнува откако ќе открие дека сексапилната и мистериозна жена за која ризикувал сè, е детективка која го заплеткува во нејзината последна истрага.

Додека очајно се обидува да сфати што се случува, тој паѓа во нејзината стапица, ризикувајќи го своето семејство, кариерата, па дури и животот. „Fatale“ е неизвесен и провокативен психолошки трилер кој пристигнува на 18 декември. Погледнете го трејлерот.

реклама

Филм & ТВ

Netflix пушти тизер за документарецот за Пеле

Read more

Хоакин Феникс како Наполеон во новиот филм на Ридли Скот

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

„The Marksman“ го симна „Wonder Woman 1984“ од врвот на бокс-офисот

Read more

Нови видеа

play_arrow

Научете како да играте шах за помалку од 10 минути

Read more
play_arrow

Прошетка со Елон Маск низ канцелариите на SpaceX     

Read more
play_arrow

Креативни начини како да ја организирате кујната

Read more
play_arrow

Најсмешната фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Моментот кога Елон Маск си го купил првиот суперспортски автомобил

Read more
play_arrow

Сообраќајно чудо: Супербрз воз кој „лета“ со 620 километри на час

Read more
play_arrow

Преслатка реакција на маче кога за првпат ќе види снег

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „Wonder Woman 1984“

Read more
play_arrow

НАСА 2021: Ајде да одиме на Месечината!

Read more
play_arrow

Како се чисти снегот во Mадрид?

Read more
play_arrow

Зошто англиските фудбалери ретко прават трансфери во странство?

Read more
play_arrow

Лана дел Реј пее за теориите на заговор за авионско запрашување во новата песна

Read more