Хроника

Полицијата трага по скопјанка и нејзиниот 14-годишен син

19. февруари 2020 - 9:24 | МИА

Полицијата трага по 41-годишната М.Т. од Скопје и нејзиниот 14-годишен син.

На 17.02.2020 во 20:10 часот во СВР Скопје, А.Т.(23) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечиле неговата мајка М.Т.(41), која и претходно се оддалечувала од домот и неговиот брат Н.Т.(14), двајцата од Скопје.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицата.

Коментирај