Пораснаа ќерките на Силвестер Сталоне

Славниот холивудски актер Силвестер Сталоне на Instagram објави фотографија од трите ќерки Скарлет, Систин и Софија, со интересен коментар.

„Јас сум многу среќен човек кој има прекрасни, сакани деца кои ми донесоа голема радост. Сега би сакал да престанат да растат толку високо“, се пошегува актерот во описот на семејната фотографија, на која изгледа како девојките да се повисоки од него.

Сталоне изгледа одлично во друштво на неговите прекрасни ќерки. Фотографијата веќе има скоро милион лајкови и комплименти за актерот кој се гордее со неговите деца.

Неколку часа подоцна гордиот татко објави уште една фотографија на која позира додека чита весник, а на насловната страница е текст за неговите ќерки.

„Се прашувам каде ми се ќерките, не можам да ги пронајдам“, повторно се пошегува тој.

реклама

Откритие што менува сѐ: Човечки стапалки стари 23.000 години најдени во Ново Мексико

Read more

Го „уби“ Куман со поглед - младиот Пуиг ги освои фановите на Барса

Read more

Како за 5 секунди да откриете дали месото е свежо?

Read more

Пет навики кои ги има скоро секој, а кои привлекуваат лоша енергија во домот

Read more

Филм & ТВ

Како звучи Кристен Стјуарт како принцезата Дијана: Двеминутен трејлер

Read more

Family Guy ја објаснува вакцинацијата на начин што секој може да го разбере

Read more

Официјален трејлер за трилер хоророт „Night Teeth“

Read more

22 септември 1994, беше прикажана првата епизода од култните „Friends“

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Како звучи Кристен Стјуарт како принцезата Дијана: Двеминутен трејлер

Читај повеќе
  • play_arrow

Family Guy ја објаснува вакцинацијата на начин што секој може да го разбере

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за трилер хоророт „Night Teeth“

Читај повеќе
  • play_arrow

22 септември 1994, беше прикажана првата епизода од култните „Friends“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 филмови за вонземјани инспирирани од вистински настани

Читај повеќе

Почина актерот Вили Гарсон, познат по улогата во „Sex and the City“

Читај повеќе
  • play_arrow

„The Handmaid’s Tale“ постави нов рекорд кој не е за фалење

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен првиот тизер за продолжението на „Sex and the City“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе