Пристигнува спин-оф за популарната серија „American Horror Story“

Со пристигнувањето на десетата сезона на познатата серија „American Horror Story“ пристигнува и нејзината спин-оф серија за која вчера е објавен трејлер.

Во продолжението ќе глумат и актери од оригиналната серија, а датумот на премиерата е закажан за 15 јули.

Секоја епизода ќе има различна приказна. Првата сезона на „American Horror Stories“ ќе има 7 епизоди.

Погледнете го трејлерот што беше објавен на Twitter.

URL
реклама

Порно ѕвезда ги открива најголемите лаги за индустријата за возрасни

Read more

Интересни факти кои веројатно не ги знаете за машкиот оргазам

Read more

Американски дипломат дрогирал и силувал 23 девојки додека работел во амбасада во Мексико

Read more

Тетовка од сопругот украла 400.000 швајцарски франци

Read more

Филм & ТВ

Мајкл Б. Џордан откри дали тој е новиот Супермен

Read more

Оскар Ајзак е мистериозен коцкар во трејлерот за „The Card Counter“

Read more

Најлошите филмови снимени според бестселери

Read more

Никол Кидман непрепознатлива за новата улога во серијата „Roar“

Read more
 

Сцена

Мајкл Б. Џордан откри дали тој е новиот Супермен

Читај повеќе
  • play_arrow

Оскар Ајзак е мистериозен коцкар во трејлерот за „The Card Counter“

Читај повеќе

Канје Вест се затвори во соба без прозорци додека не го заврши албумот

Читај повеќе
  • play_arrow

Почина Дасти Хил, басистот на Зи-Зи Топ

Читај повеќе
  • play_arrow

Најлошите филмови снимени според бестселери

Читај повеќе

Никол Кидман непрепознатлива за новата улога во серијата „Roar“

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

„Чувај ме“ е новата песна на култниот македонски бенд „Д.Н.О“

Читај повеќе

По 21 година, Македонија се враќа во Венеција со „Вера сонува за морето“

Читај повеќе
  • play_arrow

Уште еднаш, овојпат без солзи: „Архангел“ се поезијата на Скопје

Читај повеќе