Пробајте го Président Salakis Traditional во новото пакување

Создадено од 100% високо-квалитетно млеко, со карактеристичен, интензивен вкус и богата, млечна текстура Président Salakis Traditional најде широка примена на трпезите и во кулинарството.

Од скоро може да се најде и во ново, вакуумско и супер-економично пакување од 300 г, кое лесно се користи, се транспортира и се чува.

Внимателно одбраната рецептура од 100% високо-квалитетно млеко гарантира совршен полн вкус на домашно, зрело сирење, што од секој оброк ќе направи вистински хит.

Бидејќи тајната на секој добар готвач лежи во изборот на квалитетна храна, побарајте го новото вакуумско пакување од 300гр на Président Salakis Traditional уште денеска во маркетите и изненадете ги своите најмили со здрав, поцелосен вкус на нивните омилени јадења.

реклама

Порно ѕвезда ги открива најголемите лаги за индустријата за возрасни

Read more

Нема бегање од летачката рака на законот: Дронот гледа сѐ

Read more

Страшно невреме во Италија, град уништи стотици автомобили

Read more

Сите очи во Токио денеска беа вперени во Русинката Ангелина

Read more

Промо

НЛБ Банка и Visa со многу изненадувања по повод Олимписките игри

Read more

Point Retail Park прославува 2 години!

Read more

Спортски, практичен и елегантен: Пристигна новиот Audi Q5 Sportback

Read more

Институтот Pasteur de Lille ја оцени ефикасноста на прочистувачите на воздух на Daikin против респираторни вируси

Read more
 

Ново

Кризен штаб на Србија: Трета доза вакцина за лицата со хронични болести

Читај повеќе
  • play_arrow

Lamborghini што остава без здив

Читај повеќе

Македонските јуниорки катастрофално поразени од Словенија

Читај повеќе
  • filter

Instagram убавица: Криста Кемп

Читај повеќе

Pfizer: Третата доза од вакцината ја зголемува заштитата од делта сојот до 100 пати

Читај повеќе

До крајот на денот ќе се намали временската нестабилност, утре до 41 степен

Читај повеќе
  • filter

Поглед во новиот McLaren 765LT Spider

Читај повеќе

Донесен ребалансот на Буџетот

Читај повеќе
  • play_arrow

Сузбиена криминална група инволвирана во недозволена трговија со дрога и оружје

Читај повеќе