Производи за вашиот дом и градина со попусти до -30%

Доколку размислувате за средување на вашиот двор и градина, побрзајте и искористете ја временски ограничената понуда.

Производите oд гарден програмата во Kajgana Shop се со намалени цени на одредени производи до -30%. Ќе најдете косилки за трева, ножици за трева, ножици за жива ограда, дувачи и вшмукувачи на лисја, пили и останати производи од реномираниот бренд BLACK+DECKER. 

Понудата може да ја погледнете тука. Доставата до вашата адреса е на сите производи од оваа акција е бесплатна, а испораката се врши за 24 до 48 часа. Искористете ја понудата и нарачајте ги потребните алатки за вашиот двор и градина по најдобри цени.

Освен производи за вашиот дом и градина, во Kajgana Shop ќе најдете најголем избор на електронски уреди, домашни уреди, додатоци за мобилни телефони, алати, фитнес опрема, производи за нега и убавина, книги, играчки, производи за деца - сè што ви е потребно за вас и вашите најмили.

Купувањето е максимално безбедно (Kajgana Shop меѓу првите домашни онлајн продавници се стекна со беџот за верификуван е-трговец), а можете да платите онлајн или при достава.

реклама

Јадрото на Земјата станува сѐ погусто од едната страна, научниците не знаат зошто

Read more

Што ќе се случи ако правите 300 „чучњеви“ секој ден, цел месец?

Read more

Путин: Замислете да испратиме војска до вашите граници

Read more

Кит проголта нуркач, па го исфрли неповреден

Read more

Живот

Родители споделуваат причини зошто не би имале деца кога би можеле да го вратат времето

Read more

Mozzart за секој гол на Македонија донира милион денари!

Read more

Уникатната убавина на Шар Планина конечно ќе биде крунисана во Национален парк

Read more

Бајден го прекрши кралскиот протокол на средбата со Елизабета Втора

Read more
 

Магазин

Идеја за десерт: Павлова торта

Читај повеќе
  • filter

Пентхаус во Мајами е најскапата недвижност платена со криптовалута

Читај повеќе
  • play_arrow

Дупка „проголта“ паркиран автомобил во Индија

Читај повеќе

Научно докажано: Боењето и цртањето ги намалуваат стресот и анксиозноста

Читај повеќе
  • play_arrow

Поради убавата насмевка го сметаат за најзгодниот учител во Австралија

Читај повеќе

Секс ситуации во кои жените најмногу грешат

Читај повеќе
  • play_arrow

Што ќе се случи ако правите 300 „чучњеви“ секој ден, цел месец?

Читај повеќе

Како учењето на странски јазици влијае врз развојот на мозокот кај децата?

Читај повеќе

Хороскопски знаци кои најчесто се вљубуваат во погрешни личности

Читај повеќе