Прв поглед на новите 2020 BMW M3 & M4 со Top Gear

Се вратија BMW M3 Saloon и M4 Coupe и нема да можете да ги промашите.

И двата ја имаат контроверзната вертикална маска, но кога станува збор за механиката BMW се држи до она што го знае најдобро.

Top Gear ви нуди поглед одблизу.

реклама

Авто новости

Вистински Бетмобил: Bugatti Bolide „лета“ со 500 на саат

Read more

Како да не се од оваа планета – Alfa Romeo ѕверки вредни 20 милиони долари

Read more

Ова е освежениот Jaguar E-Pace

Read more

Познато кога ќе биде претставена новата Škoda Fabia

Read more

Нови видеа

play_arrow

Јапонски експериментален воз достигна брзина од 382 км/ч

Read more
play_arrow

Руски диви „хакери“ бираат победник помеѓу Трамп и Бајден

Read more
play_arrow

„The White Tiger“ - новата серија на Netflix со Пријанка Чопра

Read more
play_arrow

Мал трик кој го забрзува процесот на слабеење

Read more
play_arrow

10 теории за вселената што ќе ве држат будни длабоко во ноќта

Read more
play_arrow

Папу Гомес МВП за септември во Серија А

Read more
play_arrow

Рецепт за топло чоколадо што мора да го пробате

Read more
play_arrow

Вистински чувар: Питбул трениран да заштитува деца

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „Dreamland“ - новиот трилер со Марго Роби

Read more
play_arrow

Пробајте го најдобриот и најлесниот рецепт за пилешки крилца

Read more
play_arrow

Вежби за затегнати стомачни мускули со тегови

Read more
play_arrow

Десетте најголеми ривалства во фудбалот во овој момент

Read more