Прв поглед на новите 2020 BMW M3 & M4 со Top Gear

Се вратија BMW M3 Saloon и M4 Coupe и нема да можете да ги промашите.

И двата ја имаат контроверзната вертикална маска, но кога станува збор за механиката BMW се држи до она што го знае најдобро.

Top Gear ви нуди поглед одблизу.

реклама

Авто новости

Електричниот Elation Freedom развива 1.900 КС

Read more

Volkswagen ќе престане со производство на Passat во САД

Read more

Запознајте го Lamborghini Vision GT

Read more

Американските возачи немаат доверба во Tesla

Read more

Нови видеа

play_arrow

Џастин Бибер и Шон Мендес пеат за предизвиците на славата во „Monster“

Read more
play_arrow

Погледнете како F-22 Raptor ѝ пркоси на гравитацијата

Read more
play_arrow

Идеја за појадок: Чоколадни крофни

Read more
play_arrow

Што се случува со стадионот на духови во Валенсија?

Read more
play_arrow

Модна приказна: Костимите во четвртата сезона на „The Crown“

Read more
play_arrow

Германска реклама за борба против COVID-19 стана хит на интернет

Read more
play_arrow

„The Surgeon's Cut“ - нова документарна серија на Netflix

Read more
play_arrow

10 раси на кучиња што се најлесни за дресирање

Read more
play_arrow

Каде се сега: Седумте најмлади играчи на ЕУРО 2008

Read more
play_arrow

Како се менувало човечкото лице низ еволуцијата?

Read more
play_arrow

Топ 10 комедии за кои сте заборавиле дека се одлични

Read more
play_arrow

Новиот филм за Том и Џери ќе ги оживее спомените од детството

Read more