Ријана со нова секси колекција на долна облека

Б.С.Б.
/ 16.01.2021 / 13:16

Се ближи Денот на вљубените, а популарната пејачка и дизајнерка Ријана по тој повод ја претстави најновата колекција на секси долна облека од брендот Savage X Fenty.

И овој пат пејачката сними рекламна кампања позирајќи во секси црвена долна облека од латекс и тантела, а стајлингот го збогати со накит вреден 2 милиони долари.

Скапиот накит со рубини и дијаманти совршено се вклопи во колекцијата на Ријана, која ги одушеви обожавателите.

„Вака изгледа вистинска божица на љубовта. Го спаси Денот на вљубените“, се дел од коментарите на обожавателите.

Тагови
реклама

Британците збеснаа поради интервјуто на Меган и Хари: Ова е предавство

Read more

Додека локалците умираат во болниците, туризмот „цвета“ и покрај пандемијата

Read more

Пациентите по COVID-19 страдаат од посттрауматско нарушување, анксиозност и кошмари

Read more

Англиските медиуми се прават наглуви за рекордот на Ѓоковиќ

Read more

Стил

Ибрахимовиќ со моќен говор го затвори фестивалот Санремо

Read more

Корисни навики со кои жените со стил се издвојуваат од другите

Read more

Поглед во суперлуксузната јахта со која Ибра стигна во Санремо

Read more

Балканска крв: Ибра го донесе турбофолкот на Санремо

Read more
 

Магазин

  • play_arrow

Жените кои го променија светот

Читај повеќе

CAT техника - сигурен пат до женски оргазам

Читај повеќе
  • play_arrow

Човекот кој остана во близина на Фукушима за да спасува мачки

Читај повеќе

Пациентите по COVID-19 страдаат од посттрауматско нарушување, анксиозност и кошмари

Читај повеќе

Британците збеснаа поради интервјуто на Меган и Хари: Ова е предавство

Читај повеќе

Додека локалците умираат во болниците, туризмот „цвета“ и покрај пандемијата

Читај повеќе

Д-р Фаучи: Без маски во друштво? Само ако сите се вакцинирани

Читај повеќе

Март ќе биде тежок месец за овие три хороскопски знаци

Читај повеќе
  • play_arrow

Први во светот: Норвешка ќе гради тунел за бродови

Читај повеќе