Бејбс

Ријана со своја секси колекција на долна облека

19. август 2019 - 15:46 | М.С.

Ријана, освен што е позната музичка ѕвезда, важи и за една од најдобро облечените познати личности.

Освен тоа, во последно време таа се покажа и како успешна деловна жена. Започна со колекција на козметика, а сега лансира своја линија на долна облека.

Savage X Fenty колекцијата ги воодушеви жените ширум светот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@badgalriri doin’ THE MOST with that billion dollar smile #SavageXFenty

A post shared by SAVAGE X FENTY BY RIHANNA (@savagexfenty) on

Коментирај