Руски диви „хакери“ бираат победник помеѓу Трамп и Бајден

Три жители на зоолошката градина во рускиот град Краснојарск добија задача да го предвидат победникот на претстојните избори за претседател на САД.

Помеѓу актуелниот Доналд Трамп и предизвикувачот Џо Бајден бираа бенгалскиот тигар Хан, амурскиот тигар Бартек и мечката Бујан.

Како избраа, пресудете сами.

реклама

Чек дис аут

Ова е најголемиот волк во светот

Read more

Неверојатна борба меѓу тигар и мечка

Read more

Преку граница само со доказ за плата поголема од 6.000 евра

Read more

Бодибилдерот Толочко конечно се ожени со секс-кукла

Read more

Нови видеа

play_arrow

Брзи и вкусни идеи за појадок со Гордон Ремзи

Read more
play_arrow

Рај за велосипедисти

Read more
play_arrow

Транспорт на отворено море: Дронови кои им пркосат на ветровите и брановите

Read more
play_arrow

Како да се ослободите од подуеност на стомакот?

Read more
play_arrow

Неверојатна борба меѓу тигар и мечка

Read more
play_arrow

Првиот тим на Клоп во Ливерпул: Каде се сега?

Read more
play_arrow

Снимка од пијана верверица стана хит на интернет

Read more
play_arrow

Откачена биологија: Сѐ што не сте знаеле за интелигентните октоподи

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за „The New Mutants“

Read more
play_arrow

Дали би си купиле ваков кревет?

Read more
play_arrow

Објаснето за да сфатат сите: Што е гравитација?

Read more
play_arrow

Каква мизерна година, пее Роби Вилијамс во новата песна „Can’t Stop Christmas“

Read more