Саманта Сепулведа, секси полицајка од која криминалците не бегаат

Б.С.Б.
/ 05.08.2020 / 14:00

Саманта Сепулведа е 35-годишна жена вработена во њујоршката полиција. Таа вели дека криминалците не бегаат од неа.

„Секогаш успевам да ги убедам мажите да појдат со мене“, вели оваа секси полицајка која исто така е и ѕвезда на Instagram, каде има над 412.000 обожаватели.

Како полицајка почнала да работи во 2010 година, а три години подоцна станала и модел за долна облека. Кога е на работа вели дека се труди да го задржи професионалниот изглед. Вели дека на терен има помалку агресија кога има и полицајки.

При едно апсење на маж осомничен за семејно насилство кој се заканувал дека ќе пука во полицајците, самиот се предал кога ја видел, поканувајќи ја да излезат.

„Ти си најсекси полицајка која сум ја видел, може ли некогаш да излеземе“, ме праша тој, а јас без проблеми го уапсив, вели Саманта.

реклама

Мажите во овие хороскопски знаци ќе ве разочараат во кревет

Read more

Фитнес експерт до почетници во вежбањето: Учете од моите грешки

Read more

Паднаа Facebook и Instagram – дали забележавте проблеми?

Read more

Колку чинат моделите од новата Mercedes С класа?

Read more

Стил

Патничките авиони ќе летаат како птиците во јато

Read more

Почна Модната недела во Лондон

Read more

Идеи и трикови за уредување на мала кујна

Read more

Четири фризури кои се во тренд оваа есен

Read more

Магазин

  • play_arrow

Кози ѝ пркосат на гравитацијата качувајќи се по брана

Читај повеќе
  • play_arrow

Маче за првпат го гледа својот одраз во огледало - реакцијата е урнебесна

Читај повеќе
  • play_arrow

Патничките авиони ќе летаат како птиците во јато

Читај повеќе

Брзо и вкусно: Шпагети со зеленчук и пармезан

Читај повеќе

Штетни и бесмислени: Најлошите совети за исхрана

Читај повеќе

Мажите во овие хороскопски знаци ќе ве разочараат во кревет

Читај повеќе

Идеја за појадок: Ролнички со цимет

Читај повеќе
  • play_arrow

Фитнес експерт до почетници во вежбањето: Учете од моите грешки

Читај повеќе
  • filter

Како денес изгледа момчето од Kinder чоколадо?

Читај повеќе