Шакира демантира дека е во нова љубовна врска

Шакира ги демантираше информациите дека е во врска со инструкторот по сурфање Горка Езкурдиа.

„Од почит кон моите деца и тешкиот период низ кој минуваат, барам од медиумите да престанат да објавуваат шпекулации. Немам партнер и сакам целосно да се посветам на моите деца и нивната благосостојба“, изјави таа.

Потсетуваме, веста за нивната наводна врска американските медиуми ја објавија на почетокот на ноември, кога беа фотографирани на плажа.

Потсетуваме дека Шакира и Жерар Пике раскинаа во јуни оваа година. Тие неодамна постигнаа договор за старателството над синовите Милан (9) и Саша (7). Шакира наскоро ќе се пресели во Мајами и таму ќе ги одгледува нивните деца.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Shakira (@shakira)

Џерард веќе неколку месеци е во врска со студентката Клара Чиа Марти. Таа неодамна му даде поддршка на натпреварот против Алмерија, по што тој се прости од фудбалската кариера.

Тагови
реклама

Том Хенкс со години се бори со тешка болест која ја добил поради улога

Read more

Зошто Германија и Јапонија сериозно се вооружуваат?

Read more

Брук Шилдс: Агаси збесна кога глумев со Џои во Friends

Read more

САД одби да објави снимки од соборените НЛО-а: Тоа е строго доверливо

Read more

Музика

Не е ни Despacito, ни Gangnam Style: Кое е најгледаното видео во историјата на YouTube?

Read more

Откриена причината за смртта на Масимо Савиќ

Read more

8 декември 1980 – убиен бил Џон Ленон

Read more

Шакира демантира дека е во нова љубовна врска

Read more
 

Видео

  • play_arrow

Не е ни Despacito, ни Gangnam Style: Кое е најгледаното видео во историјата на YouTube?

Читај повеќе
  • play_arrow

Фејл компилација со мајмуни

Читај повеќе
  • play_arrow

Фејл компилација: Кога идиоти вежбаат

Читај повеќе
  • play_arrow

Само британски фејлови

Читај повеќе
  • play_arrow

Фејл компилација на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Фејлови кои не завршија добро

Читај повеќе
  • play_arrow

Снежна фејл-компилација (II дел)

Читај повеќе
  • play_arrow

Снежна фејл-компилација

Читај повеќе

Откриена причината за смртта на Масимо Савиќ

Читај повеќе