Шер за 40 години помладиот дечко: Знам, и мене ми е чудно

Славната пејачка Шер на Twitter сподели фотографија од нејзиното 40 години помладото момче Александар Едвардс, објаснувајќи дека „љубовта не знае математика“.

„Ова им изгледа чудно на другите, па дури и на мене, но љубовта не знае математика“, порача таа.

Една корисничка на Twitter ја праша кои се најдобрите особини на нејзиниот нов партнер, а 76-годишната пејачка одговори дека таа и нејзиниот 36-годишен дечко се „бакнуваат како тинејџери“.

Во врска се два месеци, а веќе го запознала и неговото семејство

„Тој е љубезен, паметен, смешен и се бакнуваме како тинејџери“, напиша пејачката за Едвардс, со кој се забавува речиси два месеци, откако го запозна за време на Модната недела во Париз.

Шер претходно на Twitter ја потврди врската со помладиот музички продуцент. Пред неколку дена сподели фотографија од него и напиша дека ја третира „како кралица“.

URL
Тагови
реклама

Што се случува со телото ако немате секс со месеци или години

Read more

Онколог советува кои се најчесто игнорираните симптоми што укажуваат на рак

Read more

Илон Маск стави точка

Read more

Навики што го убиваат тестостеронот во модерниот маж

Read more

Музика

Авторските и издавачките права на Мајкл Џексон се продаваат за неверојатна сума

Read more

Санремо: Пејач дивееше на сцена, шутираше цвеќиња и ги тресеше музичарите

Read more

Топ 10 најголеми скандали на Греми наградите

Read more

Фановите удрија по Бијонсе: Дволична си!

Read more
 

Сцена

Авторските и издавачките права на Мајкл Џексон се продаваат за неверојатна сума

Читај повеќе
  • play_arrow

Качер објасни зошто со Витерспун се однесуваа чудно на премиерата

Читај повеќе
  • play_arrow

Санремо: Пејач дивееше на сцена, шутираше цвеќиња и ги тресеше музичарите

Читај повеќе
  • play_arrow

Џон Клиз ќе снима нови епизоди од серијата Fawlty Towers

Читај повеќе
  • play_arrow

Кристоф Валц е шеф од пеколот во мрачната серија The Consultant

Читај повеќе
  • play_arrow

Памела Андерсон уште го носи црвениот костим за капење од Baywatch

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најголеми скандали на Греми наградите

Читај повеќе
  • play_arrow

Твитерџиите пукаат сеир со Бен Афлек на Греми наградите

Читај повеќе
  • play_arrow

Како изгледа спој на The Last of Us и Super Mario?

Читај повеќе