Што има во внатрешноста на iPhone 12?

Дечките од YouTube каналот What's Inside?, секогаш ни откриваат интересни работи.

Во новото видео ќе ви покажат што има во внатрешноста на новиот iPhone 12, колку е издржлив и еден куп други работи кои сигурно ве интересираат.

Погледнете го видеото.

 

реклама

Мобилни

Познати нови детали за смартфонот OnePlus 9 Pro

Read more

Сè што треба да знаете за новата Nokia 3.4

Read more

Apple почна со тестирање на смартфон на преклоп

Read more

Како ќе изгледа претстојниот смартфон OnePlus 9?

Read more

Нови видеа

play_arrow

Кој кому прави шега?

Read more
play_arrow

Кенгурска тепачка

Read more
play_arrow

Километарски колони во Тексас: Се дели храна на луѓето кои останаа без работа

Read more
play_arrow

7 одлични вежби за совршени бицепси

Read more
play_arrow

Запознајте го Lamborghini Vision GT

Read more
play_arrow

Кремасти тестенини со печурки и пилешко

Read more
play_arrow

10 играчи кои биле понижени од нивните менаџери

Read more
play_arrow

Најлошите трансфери со потпис на Пеп Гуардиола

Read more
play_arrow

Најпотценетата Бетмен игра на сите времиња

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Официјален трејлер за „The Ripper“

Read more
play_arrow

Хит на интернет: Германски овчар прави склекови со полицајците

Read more