Apple

Познато кога ќе пристигне редизајнираниот iPad mini

Apple оваа есен ќе го претстави новиот iPad mini.
Read more
play_arrow

Какви новитети ќе донесе iOS 15?

Apple ќе ја одржи годишната конференција за програмери WWDC.
Read more
реклама

Беше еден од најплатените актери во Холивуд, банкротира купувајќи глупости

Read more

Били Ајлиш: Изгубив 100.000 следбеници поради моите големи гради

Read more

Цело време погрешно го полните телефонот, затоа батеријата кратко ви трае

Read more

Порно ѕвезда открива: Најчестата грешка кои сите ја прават во сексот

Read more