богати деца на Instagram

Вака живеат богатите деца од Тирана: Сакаат скапи автомобили и пари

Наследниците на богаташите од Тирана на Instagram јавно објавуваат како изгледа нивниот луксузен живот, фалејќи се со скапи автомобили.
Read more
реклама

Запознајте го Гонсало Салгадо, телохранителот на Кристијано Роналдо

Read more

Британски специјалци тренираат за напад од вонземјани

Read more

Погледнете како руска олимписка шампионка го одбележа Водици

Read more

Google блокираше 164 опасни апликации: Веднаш избришете ги од телефонот

Read more