Бред Пит

filter

Филмски парови меѓу кои немало апсолутно никаква хемија

Без разлика дали две ѕвезди глумат љубовници, долгогодишни пријатели, па дури и членови на семејството, хемијата меѓу нив е клучен елемент кога станува збор за снимање филм, па затоа тестовите по хемија – кои обично спојуваат различни комб
Read more

Разводот на Анџелина Џоли и Бред Пит би можело да трае уште четири години

Холивудските актери Анџелина Џоли и Бред Пит објавија дека се разведуваат во 2016 година по расправија во авион, но процесот сè уште не е на повидок.
Read more
play_arrow

Снимката од Бред Пит како јаде чипс на финалето на Вимблдон стана хит

Бред Пит го следеше финалето на Вимблдон од трибините, а видеото на кое јаде чипс стана хит на Twitter.
Read more
filter

Бред Пит снимаше филм на трката во Силверстоун и повторно се истакна со младешкиот изглед

Бред Пит беше на патеката „Силверстоун“ заедно со професионалните возачи на Формула 1, каде што снимаше сцени на вчерашната трка. Сепак, во фокусот на јавноста повторно беше неговиот неверојатно младешки изглед.
Read more

Бред Пит откри со кого имал една од најдобрите врски

Read more
filter

Бред Пит воодушеви со нова фризура на Златен глобус: Како да не старее

Read more
play_arrow

Бред Пит се срамел од еден дел од телото на снимањето на хит филмот од 1991

Актерката Џина Дејвис во својата нова автобиографија „Dying of Politeness“ ги раскажа деталите од снимањето на филмот „Thelma & Louise“ со Бред Пит.
Read more

Објавена содржината на мејлот што Џоли му го пратила на Бред Пит откако раскинале

Излезе во јавност содржината на мејлот што Анџелина Џоли му го испратила на Бред Пит откако парот се остави.
Read more

Бред Пит негира дека ги тепал Џоли и децата: Тоа е лага

Славната актерка Анџелина Џоли вчера го обвини бившиот сопруг Бред Пит дека во алкохолизиран
Read more

Анџелина Џоли го обвини Бред Пит: Психички и физички ме малтретираше мене и децата 

Анџелина Џоли тврди дека Бред Пит ја грабнал за глава и нападнал две од нивните деца, обвиненија кои тој ги негира.
Read more
play_arrow

Излезе нов трејлер за Babylon со Бред Пит и Марго Роби

Paramount Pictures денеска објави нов трејлер за претстојниот филм насловен како „Babylon“ кој располата со позната актерска екипа во главните улоги.
Read more
play_arrow

Бред Пит на црвениот килим во Берлин се појави во здолниште

На берлинската премиера на филмот „Bullet Train“, славниот актер Бред Пит беше главна ѕвезда, а посбено внимание привлече бидејќи се појави во здолниште.
Read more
реклама

НАЈДИ МЕ - Систем за рано предупредување за исчезнати деца во Македонија

Read more

Ибра: Имам толку многу пари, а брат ми не успеав да го спасам

Read more

Како правилно се јаде јапонско јаболко?

Read more

Ретрограден Меркур им ги враќа бившите на 4 хороскопски знаци

Read more