Дилета Леота

Дилета Леота, најзгодната новинарка во светот ќе објави книга

Најпознатата италијанска новинарка и според многумина, најзгодна новинарка во светот, Дилета Леота наскоро ќе објави книга во која ќе опише многу непознати детали од нејзиниот живот.
Read more
Голманот на Динамо: Моментот кога Дилета Леота дојде на стадион
play_arrow

Голманот на Динамо: Моментот кога Дилета Леота дојде на стадион

Голманот на загрепски Динамо објави интересна фотка од него и колегите Ливаковиќ и Хоркаш како гледаат накај атрактивната Италијанка кога дошла на нивниот тренинг.
Read more
реклама

Таксист нашол 300.000 евра и му ги вратил на сопственикот

Read more

Генијален трик за возачи: Одмрзнете ги прозорците за 10 секунди

Read more

Ова се најдобрите серии во последните 10 години

Read more

Филипче: Вратени на работа 40 медицински сестри

Read more