Фајнал Фор

Вардар 1961 нема да игра на Фајнал фор, има играч позитивен на корона

Раководството на регионалната ракометна СЕХА лига, вечерва преку соопштение ги потврди шпекулациите дека Вардар нема да игра на завршниот турнир во Задар поради играч позитивен на коронавирус.
Read more

Рекорден седми „Фајнал фор“ за Кире Лазаров

Read more
реклама

Беше еден од најплатените актери во Холивуд, банкротира купувајќи глупости

Read more

Били Ајлиш: Изгубив 100.000 следбеници поради моите големи гради

Read more

Цело време погрешно го полните телефонот, затоа батеријата кратко ви трае

Read more

Порно ѕвезда открива: Најчестата грешка кои сите ја прават во сексот

Read more