Флојд Мејведер

Мејведер се обложи против Мекгрегор, еве колку заработи

Конор Мекгрегор со технички нокаут изгуби вечерва од Дастин Поарје на УФЦ-264 настанот во Лас Вегас.
Read more
play_arrow

Логан издржа осум рунди против Мејведер, крајот без победник

Флојд Мејведер и Логан Пол издржаа 8 рунди, а на крајот не беше прогласен победник бидејќи немаше пресуда од судија.
Read more
play_arrow

Логан Пол исмејуван поради тренингот пред мечот со Флојд Мејведер

Јутјуберот и боксер Логан Пол е исмејуван на социјалните мрежи поради неговиот тренинг пред мечот со легендарниот боксер Флојд Мејведер.
Read more

Мејведер ја исфрли свршеницата за да може да тренира

Легендарниот американски боксер Флојд Мејведер ја исфрли свршеницата Ана Монро од вилата во Лас Вегас за да може подобро да подготви за борбата против YouTube сензацијата Логан Пол.
Read more

Животниот стил на Мејведер: Од луксузни автомобили до скапи часовници

Кога сте една од најбогатите светски спортски ѕвезди, тогаш трошењето пари на луксузни работи и не е баш некое големо изненадување.
Read more
реклама

Порно ѕвезда ги открива најголемите лаги за индустријата за возрасни

Read more

Интересни факти кои веројатно не ги знаете за машкиот оргазам

Read more

Американски дипломат дрогирал и силувал 23 девојки додека работел во амбасада во Мексико

Read more

Тетовка од сопругот украла 400.000 швајцарски франци

Read more