He-Man

Химен доаѓа на големото платно

Николас Галицин, ѕвездата на хит филмот на Amazon, The Idea of ​​You, ќе го портретира принцот Адам, попознат како He-Man, во филмската адаптација на франшизата на Mattel, Masters of the Universe, потврди Variety
Read more
реклама

Три најдобри протеини за здравo срце

Read more

Неделен хороскоп од 15 до 21 јули според руски астролог

Read more

Кој е идеалниот крвен притисок кон кој треба да се стремиме?

Read more

Се огласи Меланија Трамп: Монструм!

Read more