honor

play_arrow

Претставен Honor X8, ќе биде достапен и во Европа

Honor го претстави новиот член на својата серија X, Honor X8.
Read more
filter

Honor го претстави Magic V - смартфон на преклоп

Honor денеска официјално го претстави својот прв смартфон на преклоп.
Read more

Откриени спецификациите на Honor Magic V

Honor на 10 јануари ќе го претстави својот нов смартфон на преклоп.
Read more

Познато кога ќе пристигне новиот Honor 60

Тизерите објавени на 22 ноември го најавија пристигнувањето на смартфонот Honor 60, a сега е познато кога ќе биде претставен официјално.
Read more
filter

Смартфонот Honor 50 пристигна во Европа, позната и цената

Смартфонот Honor 50 се појави на глобалниот пазар, па така стигна и во Европа.
Read more
filter

Претставен смартфонот Honor X20 5G

Honor со серијата Magic 3 го претстави и моделот X20 5G.
Read more

Honor во август ќе го претстави смартфонот Magic 3

Read more
filter

Honor го претстави смартфонот V40 5G

Honor го претстави својот прв смартфон откако ја напушти компанијата Huawei.
Read more
filter

Honor ќе го претстави новиот смартфон Play 4 Pro

Honor утре ќе го претстави смартфонот Play 4 кој ќе има една необична спецификација.
Read more
реклама

3 симптоми на недостаток на витамин Б12 што се забележуваат при јадење

Read more

Сувата уста може да биде предупредувачки знак за сериозни здравствени состојби

Read more

Кардиолозите открија кој протеин е најдобар за здравјето на срцето

Read more

Франција изгуби контрола над делови од Нова Каледонија: Истрели и експлозии одекнуваат низ островот

Read more