Huawei

Huawei P60 и P60 Pro ќе имаат понапредни камери, екрани и батерии

Серијата мобилни телефони Huawei P50 е прилично стара бидејќи се појави во август 2021 година, а сега на пазарот ќе пристигне нов флегшип од серијата P.
Read more

Пробавме: Huawei Watch GT 3 SE

Read more
реклама

Кој е идеалниот крвен притисок кон кој треба да се стремиме?

Read more

Кои пијалаци го замастуваат црниот дроб?

Read more

Зошто на ЕУРО нема натпревар за 3. место? УЕФА даде објаснување

Read more

Грција почна жестоко да казнува за прекршување правила на плажите

Read more