хороскоп

Тешка недела: Финансиски хороскоп за секој знак од 15 до 21 април

Астролозите ги дешифрираа тајните индиции за ѕвездите и планетите, подготвувајќи го финансискиот хороскоп за оваа недела.
Read more

Три хороскопски знаци кои ги очекува среќа, љубов и пари до 2034 година

Следните 10 години ќе бидат многу среќен период за припадниците на три хороскопски знаци. Ќе чувствуваат успех во речиси сите области од животот.
Read more

Кинески хороскоп за април 2024 година

Што ви носи кинескиот хороскоп за четвртиот месец во 2024 година?
Read more

Што ви предвидува најточниот словенски хороскоп за април 2024 година?

Астрологијата открива што ни носи најточниот словенски хороскоп за април 2024 година.
Read more

Ретрограден Меркур доаѓа на 1 април: Кои се другите 7 најопасни денови во април?

Ретроградноста влијае на финансиите, љубовта, чувството за припадност, но и деловниот успех и парите.
Read more

Неделен хороскоп за секој знак до 31 март, по денови

Проверете што ви предвидуваат ѕвездите оваа недела, од 25 до 31 март.
Read more

Неделен хороскоп од 11 до 17 март: Време е за големи одлуки

Неделниот хороскоп од 11 до 17 март продолжува да пренесува позитивна енергија од претходниот период, особено во однос на креативноста и продуктивната комуникација.
Read more

Голем пролетен љубовен хороскоп: Кои ќе бидат најважните денови за промени?

Прочитајте го љубовниот хороскоп за пролет 2024 година и дознајте што ви подготвуваат ѕвездите.
Read more

Најточниот хороскоп за март: Кој знак сте во Словенскиот зодијак?

Астрологијата открива што ни носи најточниот словенски хороскоп за март 2024 година.
Read more

Хороскоп за 29 февруари: Што ќе му донесе овој посебен датум на вашиот знак?

На секои четири години во календарот има дополнителен ден, 29 февруари, како што ќе биде оваа година.
Read more

Што предвидува најстариот и најточен хороскоп за втората половина од 2024 година?

Погледнете што ви носи индискиот хороскоп – најстариот и најточен хороскоп - во втората половина на 2024 година.
Read more

Почнува Годината на Змејот: Што ќе му донесе на вашиот хороскопски знак?

Лунарната Нова година, вклучително и Кинеската, започнува утре, сабота, 10 февруари, а експертите за хороскоп предвидуваат дека Змејот со себе ќе донесе година на позитивни промени.
Read more
реклама

Тешка недела: Финансиски хороскоп за секој знак од 15 до 21 април

Read more

Со 11.100 км/ч за 1 час низ половина свет: Тестот беше успешен, доаѓа ракетен авион?

Read more

Како би изгледала Европа ако светското море се подигне за 100 метри?

Read more

Зошто никогаш не треба да користите мобилен телефон додека сте во тоалет?

Read more