кокаин

Никогаш немало толку многу кокаин во Европа како сега

Пандемијата на коронавирус би можело со години да се одразува поволно на организираниот криминал во Европа кој веќе достигна критична точка поради невидените нивоа на шверц со кокаин, предупредува Европол во извеш
Read more
реклама

Бајден го прекрши кралскиот протокол на средбата со Елизабета Втора

Read more

Путин: Бајден е радикално различен од Трамп

Read more

Колку често жените сакаат да водат љубов?

Read more

Ким Џонг Ун: Северна Кореја е на готовс

Read more