коронавирус

Рекордни 1.002 случаи на коронавирус регистрирани во Полска

Во Полска денеска се регистрирани 1.002 нови слуичаи на COVID-19, што е најголема дневна бројка од почетокот на пандемијата, соопшти полското Министерство за здравство.
Read more
реклама

Пробајте нешто ново: Извонредни трикови за незаборавна предигра

Read more

Бил Гејтс: Треба да се подготвиме за нова пандемија

Read more

Прељубниците имаат навики кои ги издаваат: Дали сте ги забележале?

Read more

Зависност од порнографија: Кои се симптомите и како точно се лекува?

Read more