коронавирус

play_arrow

Делчевец пронајде лек за корона

Навали народе, лекот за коронавирусот е пронајден!
Read more

СЗО предупредува: Трет КОВИД бран во Европа на почетокот на 2021 година

Давид Набиро, специјалниот советник за COVID-19 во Светската здравствена организација, предупреди на трет бран на пандемијата на коронавирус во Европа на почетокот на 2021 година, доколку владите пропуштат да направат сѐ што е неопходно, к
Read more
реклама

Срам за репрезентацијата: Зошто Арнаутовиќ брутално ги пцуеше македонските фудбалери?

Read more

Пандев: Не издржавме, но таков е фудбалот. Против Украина одиме на сè или ништо

Read more

Дали Македонија ќе го зацементира негативниот рекорд на Украина?

Read more

Како се станува државен првак во бокс со само три месеци тренинг?

Read more