левандовски

Левандовски: Имаме големи шанси за триумф во Лигата на шампионите

Роберт Левандовски смета дека Баерн Минхен има големи шанси да го освои трофејот во Лигата на шампионите следниот месец.
Read more
реклама

Патничките авиони ќе летаат како птиците во јато

Read more

Топ 5 новитети во iOS 14 за iPhone кои мора да ги пробате

Read more

Зошто одеднаш Израел почна да си подава рака со арапските земји?

Read more

Објавени првите подетални вести за состојбата на Михаел Шумахер

Read more