малвер

Android алатка за Windows 11 инсталира Trojan малвер

Кога Microsoft конечно го додаде Android Subsystem за да ги активира Android апликациите, се појавија прблеми за голем број корисници.
Read more
реклама

Луѓето се ужасни: Разочарувачка фотографија од една од најубавите плажи во светот

Read more

Опасни секс пози: Пенисот нема коска, но може да се скрши

Read more

12 август 30 п.н.е. - Клеопатра се самоубила по поразот на Марко Антониј од Октавијан

Read more

Четири хороскопски знаци на кои есента им носи многу пари

Read more