mercedes S class

filter

Поглед во луксузниот Mercedes-Maybach S-Class

Новата Mercedes-Maybach С класа ja продолжува успешната приказна. Од лансирањето на пазарот во 2015 година широм светот се испорачани околу 60.000 примероци.
Read more
filter

Колку чинат моделите од новата Mercedes С класа?

Германскиот произведувач ги објави цените за своите најлуксузни лимузини.
Read more
реклама

Таксист нашол 300.000 евра и му ги вратил на сопственикот

Read more

Генијален трик за возачи: Одмрзнете ги прозорците за 10 секунди

Read more

Ова се најдобрите серии во последните 10 години

Read more

Филипче: Вратени на работа 40 медицински сестри

Read more