Миралем Пјаниќ

play_arrow

Како помина дебито на Пјаниќ во Барса?

Репрезентативецот на БиХ Миралем Пјаниќ синоќа го запиша официјалното деби за Барселона во триумфот на Каталонците против Виљареал со 4:0 во дуел од Ла Лига.
Read more
реклама

Таксист нашол 300.000 евра и му ги вратил на сопственикот

Read more

Генијален трик за возачи: Одмрзнете ги прозорците за 10 секунди

Read more

Ова се најдобрите серии во последните 10 години

Read more

Филипче: Вратени на работа 40 медицински сестри

Read more