МИралем Пјаниќ

Барселона поради Пјаниќ му должи многу пари на Јувентус

Економскиот извештај на Барселона, објавен од клубот и кој детално ќе биде објаснет на Собранието свикано на 9 октомври, открива детали за финансиите по спортските прашања.
Read more
реклама

Финансиски хороскоп за февруари: За кој знак е поволно време за почнување бизнис?

Read more

Што се случи со Месут Озил?

Read more

Кои се најчестите повреди за време на секс?

Read more

Археолози ја открија првата кафеана во светот – стара е 5.000 години

Read more