Наја Ривера

Наја Ривера се удавила за неколку минути, покажа официјалниот извештај

Актерката Наја Ривера беше погребана на 24 јули во меморијалниот парк Форест Лон во Лос Анџелес.
Read more
play_arrow

Наја Ривера официјално прогласена за мртва, се исклучува можноста за убиство или самоубиство

Полицијата официјално потврди дека актерката Наја Ривера е мртва, пет дена откако исчезна за време на патување со брод во Калифорнија заедно со четиригодишниот син.
Read more
реклама

Времеплов: Каде е, што прави најубавата собирачка на топчиња?

Read more

Зошто интелигентните луѓе имаат помалку пријатели?

Read more

Искандер - смртоносниот ѕвер: Со ова убиствено оружје Ерменија му се заканува на Азербејџан

Read more

Словенија забрани работење на продавниците во недела и за празници – Кога кај нас вака?

Read more