најсилна жена

Русинката Наталија Кузнецова е најсилната жена во светот

Read more
play_arrow

Може ли да ја победите најсилната жена во светот?

Ирина Гладкаја од Русија е една од најсилните жени во светот, сите кои се обидуваат да ја победат во туркање со рака, завршуваат поразени.
Read more
реклама

Дијагнозата на рак повеќе не е смртна казна, 60% од случаите немаат јасна причина

Read more

Кина се закани дека ќе преземе акција откако САД го соборија балонот

Read more

Синоќа се случи еден од најспектакуларните нокаути досега

Read more

Twitter пукна од смеа за фотката на Ендрју Тејт со коса

Read more