Netflix

play_arrow

Шварци се враќа: Ќе глуми во шпионска серија на Netflix

Легендарниот Арнолд Шварценегер е подготвен да се врати на работните обврски по операцијата на срце.
Read more
play_arrow

„Narcos“ се враќа со трета сезона, но без Диего Луна

Netflix соопшти дека крими-серијата „Narcos“ ќе добие уште една сезона.
Read more
play_arrow

Трејлер за вториот дел од „Unsolved Mysteries“

Netflix го објави трејлерот за вториот дел од новата сезона од популарната серија „Unsolved Mysteries“ која прикажува вистинити крими настани чија цел е нивно решавање со помош на јавноста.
Read more
play_arrow

Што да гледате на Netflix следнава недела?

Популарната стриминг платформа Netflix има супер програма за следнава недела (10-16 август), и тоа голем дел се премиери.
Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за возбудливиот трилер „Fatal Affair“

Netflix знае колку добро „палат“ љубовните трилери кај публиката, а најновиот оригинален трилер во продукција на стриминг гигантот сосема доволно потсетува на „Secret Obsession“ и „Dangerous Lies“.
Read more
реклама

Запознајте го Гонсало Салгадо, телохранителот на Кристијано Роналдо

Read more

Британски специјалци тренираат за напад од вонземјани

Read more

Погледнете како руска олимписка шампионка го одбележа Водици

Read more

Google блокираше 164 опасни апликации: Веднаш избришете ги од телефонот

Read more