Netflix

play_arrow

Хотел на смртта: Злосторствата што се случиле таму не се разјаснети до ден-денес

Netflix го објави трејлерот за новата крими-серија за вистински случувања, во чиј фокус е злогласениот Хотел Сесил во Лос Анџелес во кој загинале најмалку 16 лица и со тоа го доби прекарот „Хотел на смртта“.
Read more
play_arrow

Netflix oбјавија која е нивната најуспешна серија на сите времиња

Сега е и официјално – „Bridgerton“ е најуспешната серија на Netflix на сите времиња.
Read more
play_arrow

Шварци се враќа: Ќе глуми во шпионска серија на Netflix

Легендарниот Арнолд Шварценегер е подготвен да се врати на работните обврски по операцијата на срце.
Read more
play_arrow

„Narcos“ се враќа со трета сезона, но без Диего Луна

Netflix соопшти дека крими-серијата „Narcos“ ќе добие уште една сезона.
Read more
play_arrow

Трејлер за вториот дел од „Unsolved Mysteries“

Netflix го објави трејлерот за вториот дел од новата сезона од популарната серија „Unsolved Mysteries“ која прикажува вистинити крими настани чија цел е нивно решавање со помош на јавноста.
Read more
play_arrow

Што да гледате на Netflix следнава недела?

Популарната стриминг платформа Netflix има супер програма за следнава недела (10-16 август), и тоа голем дел се премиери.
Read more
play_arrow

Погледнете го трејлерот за возбудливиот трилер „Fatal Affair“

Netflix знае колку добро „палат“ љубовните трилери кај публиката, а најновиот оригинален трилер во продукција на стриминг гигантот сосема доволно потсетува на „Secret Obsession“ и „Dangerous Lies“.
Read more
реклама

Шоферски дилеми: Дали смеете да прескокнувате брзини?

Read more

За два дена, на Гренланд се стопи доволно мраз за да ја потопи Флорида

Read more

Зошто Германците ќе ги климатизираат патиштата?

Read more

За ова гледаме Олимпијада: Со договор, две злата за скок во височина

Read more