Netflix

play_arrow

„Good Morning, Verônica“ - нова крими драма на Netflix за изопачен сериски убиец

За љубителите на серии од жанрот крими драми, Netflix повторно има возбудлива приказна.
Read more
play_arrow

Вашата нова крими опсесија: „World’s Most Wanted“ на Netflix

Луѓето отсекогаш биле фасцинирани од приказните за познати криминалци, без разлика колку биле страшни и ужасни нивните криминали.
Read more
play_arrow

Пеколен спојлер во трејлерот за петтата сезона на „Lucifer“

Откако се врати на престолот на Пеколот на крајот на минатата сезона, Луцифер се чини заврши со неговиот мал излет на Земјата и решавањето криминални случаи со полицијата на Лос Анџелес.
Read more
реклама

Пет знаци кои откриваат дека некој е на стероиди

Read more

Instagram убавици во бикини

Read more

Велешанка двапати силувана од соседот, напаѓачот е притворен

Read more

Осум знаци дека пиете премногу кафе

Read more