Netflix

play_arrow

Овој филм на Netflix има 75 милиони прегледи за помалку од еден месец

Netflix ретко споделува податоци за гледаноста на своите филмови и серии, освен ако не станува збор за исклучително високи бројки.
Read more
play_arrow

Netflix објави трејлер за „Top Secret UFO Projects: Declassified“

Новата документарна серија за секогаш популарните вонземјани ќе ја има својата премиера за неполн месец.
Read more
play_arrow

Netflix го објави трејлерот за новата серија „Sex/Life“

Netflix го објави трејлерот за новата серија „Sex/Life“.  Во серијата се зборува за животот на мажена жена која не може да престане да фантазира за поранешниот дечко кој повторно ѝ се појавува во нејзиниот живот.
Read more
play_arrow

Netflix пушти тизер за документарецот за Пеле

Дека Netflix се интересира за сите можни теми говори и документарецот за легендарниот Пеле чија премиера е најавена за еден месец.
Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „The Christmas Chronicles 2“ со Курт Расел и Голди Хоун

Ја прогласуваме за отворена сезоната на божиќните филмови.  Погледнете го трејлерот за продолжението на „The Christmas Chronicles“ со познатиот пар Курт Расел и Голди Хоун.
Read more
play_arrow

Погледнете го официјалниот трејлер за сагата „Barbarians“

Откако Netflix го објави тизерот за новата серија „Barbarians“, вљубениците во историски саги и епски битки едвај чекаат нови детали.
Read more
play_arrow

Netflix изненадување – ја најави серијата „Resident Evil: Infinite Darkness“

Сосема неочекувано и без претходна најава, Netflix соопшти дека работи на нова хорор серија со сај-фај твист.
Read more
реклама

Холивудски џентлмен - Кијану Ривс никогаш не ги допира жените со кои се фотографира

Read more

Адел: Сакам да му објаснам на син ми зошто му го уништив целиот живот за мојата среќа

Read more

Ослободете се од висок крвен притисок: Исфрлете ги овие намирници од исхраната

Read more

Автомобилските клучеви имаат опција која ретко кој ја знае

Read more