oneplus

filter

OnePlus го претстави Nord 2T, првиот паметен телефон со MediaTek Dimensity 1300 процесор

OnePlus официјално го претстави новиот член на серијата паметни телефони Nord.
Read more
play_arrow

OnePlus 10 Pro не го издржа тестот за издржливост на јутјуберот JerryRigEverything

OnePlus 10 Pro треба да биде олицетворение на сето најдобро во понудата на OnePlus, но се покажа дека тоа не е така.
Read more

Поглед во новиот OnePlus 10 Pro

Кинеската компанија OnePlus го покажа својот нов смартфон, пред официјалното претставување.
Read more

Наскоро пристигнува OnePlus 10 Pro, познати првите детали

OnePlus 10 серијата на паметни мобилни ќе биде претставена во текот на првиот квартал во 2022 година, а познатите кинески типувачи ги открија првите детали.
Read more

Откриени спецификациите на смартфонот OnePlus 10 Pro

Откако се појавија првите рендери за смартфонот OnePlus 10 Pro, сега се откриени и некои негови спецификации.
Read more

Спојувањето со OPPO го направи OnePlus сосема нов бренд

Компанијата OnePlus ќе го прескокне моделот OnePlus 9T менувајќи го својот софтвер за OPPO софтвер.
Read more

Таблетот на OnePlus би можел да се најде и на европскиот пазар

Најновите информации велат дека компанијата OnePlus размислува да влезе на пазарот на таблет компјутери.
Read more
play_arrow
filter

Ова се новите OnePlus 9 и OnePlus 9 Pro

Кинескиот произведувач OnePlus претстави два нови смартфони, а тоа се OnePlus 9 и OnePlus 9 Pro.
Read more

Како изгледа првиот паметен часовник на OnePlus?

Компанијата OnePlus денеска, заедно со новите смартфони, ќе претстави и паметен часовник.
Read more
filter

Објавени рендери за новите OnePlus 9 и OnePlus 9 Pro

Благодарение на рендерите кои ги објави WinFuture, сега знаеме како изгледаат претстојните смартфони OnePlus 9 и OnePlus 9 Pro.
Read more
filter

Објавени фотографии и нови детали за смартфонот OnePlus 9

Смартфонот OnePlus 9 не постои само на рендерите бидејќи се појавија две фотографии со уште некои нови детали.
Read more

Познати нови детали за смартфонот OnePlus 9 Pro

Според последните информации, претстојниот смартфон OnePlus 9 Pro ќе има заоблен екран.
Read more
реклама

Како изгледа балканско семејство на плажа?

Read more

Шест љубовни парови создадени еден за друг

Read more

Како да ја оживеете намалената желба за секс?

Read more

25 јуни 1876, Индијанците ја поразиле американската војска кај Литл Бигхорн

Read more