oppo

Oppo подготвува смартфон на преклоп со 7-инчен екран

Повеќе компании работат на телефони на преклоп, а меѓу нив е и компанијата Oppo.
Read more

Oppo наскоро ќе претстави смартфон на преклоп

Компанијата Oppo неодамна го претстави својот флегшип Find X3 Pro, а сега го најави и пристигнувањето на уште еден одличен уред.
Read more
filter

Oppo го претстави новиот Find X3 Pro со одличен дизајн и перформанси

Компанијата Oppo официјално го претстави својот нов флегшип.
Read more

Oppo го престигна Huawei и стана лидер на кинескиот пазар

Компанијата Oppo стана лидер на пазарот на смартфони во Кина.
Read more
реклама

Шоферски дилеми: Дали смеете да прескокнувате брзини?

Read more

За два дена, на Гренланд се стопи доволно мраз за да ја потопи Флорида

Read more

Зошто Германците ќе ги климатизираат патиштата?

Read more

За ова гледаме Олимпијада: Со договор, две злата за скок во височина

Read more