паркирање

Паркинг простор во Хонгконг продаден за 1,3 милиони долари

Место за паркинг во Хонгконг се продаде за неверојатно рекордна сума.
Read more
play_arrow
filter

Како не се паркира џип Porsche

Малку поголема брзина и приказната ќе беше трагедија.
Read more
play_arrow

Можете да паркирате без да гледате низ прозорците на автомобилот?

Ако денес излезете од автосалон со некој од подобро опремените нови модели на автомобили, големи се шансите да го добиете со низа електронски помагала што треба да ја олеснат навигацијата во сообраќајни ситуации.
Read more
реклама

Беше еден од најплатените актери во Холивуд, банкротира купувајќи глупости

Read more

Били Ајлиш: Изгубив 100.000 следбеници поради моите големи гради

Read more

Цело време погрешно го полните телефонот, затоа батеријата кратко ви трае

Read more

Порно ѕвезда открива: Најчестата грешка кои сите ја прават во сексот

Read more