плус-сајз модел

Ќерката на Дејвид Хаселхоф е првиот плус-сајз модел на насловната на Playboy

Ќерката на актерот Дејвид Хаселхоф се запиша во историјата како првата плус-сајз манекенка којашто се најде на насловната страница на Playboy.
Read more
реклама

Срам за репрезентацијата: Зошто Арнаутовиќ брутално ги пцуеше македонските фудбалери?

Read more

Пандев: Не издржавме, но таков е фудбалот. Против Украина одиме на сè или ништо

Read more

Дали Македонија ќе го зацементира негативниот рекорд на Украина?

Read more

Како се станува државен првак во бокс со само три месеци тренинг?

Read more